Kontakt

Właściciele serwisów internetowych toczą nierówną walkę ze spambotami, które wykorzystują każdy możliwy formularz do przesłania treści reklamowych. Dostępne zabezpieczenia mają to do siebie, że są skuteczne tylko przez pewien czas, wymagają stałej aktualizacji, a ponadto zniechęcają tych, którzy rzeczywiście mieliby coś do przekazania. Dlatego zdecydowałem się wyłączyć na blogu zarówno formularz kontaktu, jak i możliwość zamieszczania komentarzy. Jeżeli chcesz do mnie napisać w jakiejś sprawie lub podyskutować na temat zamieszczonych na blogu tekstów, zachęcam do skorzystania z jednego ze sposobów wymienionych poniżej.

Kancelaria
Na stronach kancelarii Maruta Wachta znajdziesz moje bezpośrednie dane kontaktowe. Możesz również zadzwonić lub napisać do sekretariatu kancelarii i poprosić o kontakt telefoniczny
LinkedIn
Możesz nawiązać ze mną kontakt przez LinkedIn. Na LinkedIn zaglądam często, tam najpierw pojawiają się teksty, które później – w mniej lub bardziej zmienionej formie – trafiają na blog. LinkedIn to też odpowiednie miejsce na dyskusje w o prawie lub innych tematach poruszanych na blogu.
Facebook
Z blogiem związany jest fanpage na Facebooku pod nazwą (a jakże) cyberprawo. Na fanpage trafiają nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, ale również informacje o czytanych przeze mnie orzeczeniach, artykułach czy ważnych wydarzeniach. Zachęcam do obserwowania i komentowania.
Twitter
Jestem również obecny na twitterze, choć więcej czytam, niż komentuję, a jak komentuję, to nie tylko dyskusje prawnicze. Możesz dodać mnie do obserwowanych lub wysłać wiadomość prywatną.